Treningi personalne

Treningi personalne to indywidualny program treningowy. Na treningi personalne składają się nie tylko ćwiczenia „jeden na jeden” z instruktorem, ale i konsultacje, podczas których trener może pomóc Ci dobrać najbardziej optymalne ćwiczenia, dietę oraz ułożyć szczegółowy grafik aktywności fizycznej.
Treningi personalne są niewidoczne w wyszukiwarce. O treningu personalnym wie tylko trener i osoba zaproszona do treningu.

Dołączanie do treningów personalnych

Dołączanie do treningów personalnych możliwe jest tylko poprzez zaproszenie od trenera. Jednak to użytkownik powinien wyjść z inicjatywą. Jeśli jesteś zainteresowany treningiem personalnym, kliknij Wyszukaj treningi personalne. Zobaczysz listę trenerów, którzy oferują treningi personalne. Spośród trenerów wybierz jednego lub więcej instruktorów, z którymi się skontaktujesz.
By ułatwić sobie wybór trenera możesz skorzystać z wyszukiwarki – w tym celu kliknij Więcej. Możesz wybrać dowolne parametry, ale pamiętaj, by nie odznaczyć pola Treningi personalne w parametrach Oferty.
Gdy już wybierzesz trenera lub trenerów, skontaktuj się z nimi poprzez system Wiadomości. Gdy wszystko zostanie ustalone z trenerem, stworzy on trening personalny, do którego otrzymasz zaproszenie. Zaproszenie możesz przyjąć i dołączyć do treningu, ale nie musisz tego zrobić.

Tworzenie treningów personalnych

Treningi personalne mogą być tworzone tylko przez trenerów.

Polecane artykuły0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ