Jak umówić się na trening personalny lub konsultacje online?

Treningi personalne i konsultacje online odbywają się w wirtualnej sali, więc możesz ćwiczyć w dowolnie wybranym miejscu, np. w domu, w parku czy w miejscu pracy. Podczas treningu lub konsultacji zarówno trener, jak i uczestnik mają włączone kamery oraz mikrofony. Możesz ćwiczyć wraz z trenerem lub rozmawiać z nim, np. o planie dietetycznym czy treningowym. By umówić się na trening personalny lub konsultację online wystarczy wykonać pięć prostych kroków. 

1. Wybierz trenera

Z listy trenerów FitWithMe wybierz osobę, z którą chcesz umówić się na trening personalny lub konsultację.

2. Wyślij wiadomość do trenera

Z poziomu listy trenerów lub profilu osobowego konkretnego trenera kliknij przycisk „Umów się na trening personalny”, dzięki czemu otworzy się okienko umożliwiające wysłanie wiadomości do trenera. W wiadomości zapytaj o cenę treningu lub konsultacji i czekaj na odpowiedź.

3. Kup niezbędną ilość fitów

Gdy poznasz cenę treningu lub konsultacji i zdecydujesz się na skorzystanie z tej oferty, sprawdź czy na swoim koncie posiadasz wystarczającą ilość fitów. Jeśli nie – dokonaj zakupu odpowiedniej ilości fitów. Cennik znajdziesz TUTAJ

4. Dołącz do treningu

Gdy trener utworzy trening lub konsultację, wyśle Ci zaproszenie, dzięki któremu możesz dołączyć do treningu. Otwórz skrzynkę odbiorczą, wybierz wiadomość od trenera i kliknij przycisk „Dołącz!”

5. Idź do wirtualnej sali

Gdy będzie zbliżał się czas rozpoczęcia treningu, idź do wirtualnej sali. Możesz to zrobić klikając przycisk znajdujący się w prawej kolumnie ponad kalendarzem (przycisk ten pojawia się 5 minut przed rozpoczęciem treningu) lub klikając przycisk „Idź do sali” znajdujący się w miejscu „Moje treningi”.

Polecane artykuły0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ