Programy treningowe

Programy treningowe, układane przez doświadczonych trenerów, umożliwią Ci systematyczną i dobrze zaplanowaną aktywność. Na program treningowy składają się co najmniej dwa treningi.
Każdy program treningowy posiada szczegółowy opis, dzięki któremu dowiesz się ile treningów obejmuje, jakie systemy ćwiczeń wchodzą w skład programu, w jakich dniach oraz godzinach odbywa się każdy trening, jaki jest poziom programu treningowego, ile kalorii spalisz podczas treningów, jaki jest łączny czas trwania wszystkich treningów.

By poznać szczegóły programu treningowego, kliknij w nazwę wybranego programu. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni program treningowy poprzez wyszukiwarkę, kliknij Więcej na podstronie Programy treningowe. 

Dołączanie do programów treningowych

Aby dołączyć do programu treningowego, należy znaleźć odpowiedni trening i kliknąć Dołącz. Przed kliknięciem sprawdź, czy znajdują się wolne miejsca, czy odpowiadają Ci terminy poszczególnych treningów oraz cena programu treningowego. Pamiętaj, że dołączasz do całego programu treningowego i możesz to zrobić tylko zanim program się rozpocznie.

Tworzenie programów treningowych

Programy treningowe mogą być tworzone tylko przez trenerów.

Polecane artykuły0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ