Zapraszanie Znajomych na treningi

Zapraszanie Znajomych na tworzony trening z trenerem wirtualnym

Jeśli chcesz zaprosić Znajomych na trening, który właśnie tworzysz, kliknij przycisk Zaproś. Po kliknięciu zobaczysz wyskakujące okienko, dzięki któremu możesz zaprosić Znajomych z FitWithMe oraz Znajomych z portalu społecznościowego Facebook.

Aby zaprosić Znajomych z FitWithMe, wystarczy zaznaczyć pola znajdujące się obok imion i nazwisk osób, które chcesz zaprosić i kliknąć Zaproś. Wybrane osoby otrzymają zaproszenie na platformie FitWithMe.

Aby zaprosić znajomych z portalu Facebook, Twoje konta muszą zostać połączone.

a) Jeśli logowałeś się już poprzez opcję Zaloguj przez Facebook, to wystarczy, że klikniesz Połącz konto z Facebookiem i poprzez wyskakujące okienko zezwolisz FitWithMe na publikowanie treści w Twoim imieniu (FitWithMe nigdy nie opublikuje nic na Facebooku, jeśli nie będzie takiego potwierdzonego działania z Twojej strony). Teraz wystarczy zaznaczyć pola znajdujące się obok imion i nazwisk osób, które chcesz zaprosić i kliknąć Zaproś. Wybrane osoby otrzymają zaproszenie, które zostanie opublikowane na ich Tablicy na portalu Facebook.

b) Jeśli nigdy nie logowałeś się poprzez opcję Zaloguj przez Facebook, to musisz się wylogować i zalogować poprzez opcję Zaloguj przez Facebook. Twoje konta zostaną połączone tylko wtedy, gdy adres e-mail podany przy rejestracji do FitWithMe jest identyczny z adresem e-mail, poprzez który logujesz się na portalu społecznościowym Facebook. Od tej pory możesz logować się na dwa sposoby – wpisując swój adres e-mail oraz hasło podane w formularzu rejestracji lub poprzez opcję Zaloguj przez Facebook, która nie wymaga hasła.

Podczas tworzenia nowego treningu, będziesz mógł zaprosić Znajomych z portalu Facebook. By to zrobić, musisz w okienku, które pojawi się po kliknięciu przycisku Zaproś, kliknąć Połącz konto z Facebookiem. Następnie w wyskakującym okienku musisz zezwolić FitWithMe na publikowanie treści w Twoim imieniu (FitWithMe nigdy nie opublikuje nic na Facebooku, jeśli nie będzie takiego potwierdzonego działania z Twojej strony). Teraz wystarczy zaznaczyć pola znajdujące się obok imion i nazwisk osób, które chcesz zaprosić i kliknąć Zaproś. Wybrane osoby otrzymają zaproszenie, które zostanie opublikowane na ich Tablicy na portalu Facebook.

Możesz także zaprosić swoich znajomych wpisując ich adresy e-mail w pole znajdujące się na dole okienka. Adresy e-mail oddziel przecinkami i kliknij Zaproś. Wybrane osoby otrzymają zaproszenie na swoje adresy e-mail.

Zapraszanie Znajomych na utworzony trening

Jeśli chcesz, bo do treningu, na który się zapisałeś, dołączyli Twoi znajomi, to możesz wysłać im powiadomienie o treningu. By to zrobić znajdź trening, do którego dołączyłeś lub który utworzyłeś (np. znajdziesz treningi w miejscu Profil użytkownika – Treningi), kliknij w nazwę treningu, skopiuj jego link i wyślij przez Wiadomość na platformie FitWithMe. Osoba, do której wyślesz link z wybranym treningiem, zobaczy następującą wiadomość:

Polecane artykuły0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ