Aktywna społeczność FitWithMe on-line & on-life

Przynależność do Aktywnej Społeczności FitWithMe to nie założenie konta na kolejnym portalu społecznościowym czy zapisanie się do klubu fitness. To znacznie więcej, bo postawienie milowego kroku w stronę zdrowia i rewelacyjnego wyglądu! Mało tego, to świadomy wybór chęci przemiany dotychczasowego trybu życia, to poczucie silnej przynależności do tysięcy użytkowników na całym świecie! Wszyscy oni mają cel, cel dokładnie określony, taki sam jak Twój.

Bez względu na to w jakim jesteś wieku, ile ważysz, marzysz o wspaniałej sylwetce czy pracujesz nad wydolnością, cel jest jeden – przemiana. Nigdy dotąd na świecie nie było jeszcze tak wielkiej grupy wsparcia, z tyloma specjalistami. Pamiętaj, Aktywna Społeczność FitWithMe to filozofia życia, która przenosi się na Twoje realne życie. To nie tylko wirtualna aktywność i dlatego właśnie już dziś planujemy 1st Poland FitWithMe Event.

Korzyści

Przystępując do Aktywnej Społeczności FitWithMe otrzymujesz dostęp do – wciąż rozrastającej się - bazy wiedzy z dziedziny dietetyki, sportu, odchudzania i wszelkich tematów związanych ze zdrowiem, kondycją i motywacją. Wszystkie artykuły tworzone są przez specjalistów z danej dziedziny, oferując tym samym rzetelną informację. Masz także jedyną w swoim rodzaju możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej podczas treningu jednej z sześciu dyscyplin sportowych, takich jak Body Shape, Cross Training, Stretch ’n’ Burn, Ambient Fit, Pilates, Yoga, dostępnych w trzech rożnych poziomach trudności i w trzech czasach trwania: 20, 40 i 60 minut, a do wyboru otrzymujesz setki rodzajów treningów i tysiące przygotowanych Programów Treningowych.

Na FitWithMe.com możesz ćwiczyć on-line z przyjaciółmi z całego świata! Samodzielnie tworzysz dowolny trening i zapraszasz znajomych nawet z Facebooka. Wówczas instruować Was będzie Trener Wirtualny, który dokładnie wyjaśni, jak prawidłowo wykonać każde ćwiczenie. Szok – prawda? To nie wszystko, możesz brać udział w zajęciach indywidualnych, wówczas nikt poza Tobą nie zobaczy, jak ćwiczysz. Jakby tego było mało, tylko członkowie Aktywnej Społeczności FitWithMe mogą ćwiczyć z Prawdziwymi Trenerami, którzy oferują nawet Treningi Personalne! Tak dokładnie, Treningi Personalne on-line! Do tego jeszcze Licznik Spalonych Kalorii, Statystyki Twojej Aktywności i Moduł Analizy Sylwetki oraz wiele innych narzędzi motywujących.

Jednym z najpotężniejszych, poza samą przynależnością do Aktywnej Społeczności, jest współzawodnictwo. Tak, tak, dobrze myślisz – Liga FitWithMe powstała właśnie w celu bycia silnym bodźcem motywującym. Uczestnictwo w zawodach on-line, stawanie do wyzwań i przełamywanie słabości to podstawowe zadania Ligi FitWithMe. Oczywiście nie może obejść się bez nagród. Najcenniejsze zawsze dla pierwszej troÅLjki, ale nie pomijamy także uczestników aż do pierwszej setki! Tylko na FitWithMe.com wybierasz świadomie, a zapewni Ci to System Ocen i Rankingi Użytkowników, Trenerów, Treningów i Programów Treningowych – ćwicz najlepiej z najlepszymi!

Członkostwo

Najpierw musisz wytworzyć w sobie silne postanowienie chęci przemiany. Wejdź w tym celu na FitWithMe.com i poczytaj – dowiaduj się jak najwięcej na temat Twojego postanowienia, wyznacz sobie cel i jeśli następnego dnia nadal czujesz ekscytację na samą myśl o jego osiągnięciu i już nie możesz się wprost doczekać, aby zacząć – to oznacza Twoją gotowość! Załóż konto i przystąp do globalnej Aktywnej Społeczności FitWithMe! Gratulacje, to był właśnie Twój milowy krok na drodze do przemiany. Pozostaje teraz uruchomić trening i zaprosić znajomych – zakomunikujesz tym samym światu Twoją nową drogę. To bardzo ważne w procesie motywacji. Werbalizuj swój cel, dziel się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. To nie jest gra, to prawdziwe życie, realne zmiany, widoczna przemiana i trwały efekt!

Trenerzy

Na FitWithMe.com masz do wyboru dwie kategorie trenerów – Trenerów Wirtualnych i Realnych. Z Trenerem Wirtualnym możesz uruchomić trening o dowolnym czasie. Jest on w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko jest miejsce w sali, możesz dołączyć do treningu utworzonego przez innego użytkownika. Trener Realny zaś sam tworzy swój grafik zajęć z treningami i programami treningowymi, a Ty wybierasz odpowiadający Ci termin. Jeśli Trener oferuje treningi personalne, wówczas umawiacie się wspólnie na odpowiadające wam terminy.

Dbamy o najwyższą jakość, o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego Trenerzy na FitWithMe to specjaliści. Nie każdy może być trenerem. Podobnie jak w dobrym klubie fitness, tak i tutaj, musi się on wykazać odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami. Bez tego nie otrzyma dostępu do panelu umożliwiającego prowadzenie zajęć w Wirtualnej Sali Ćwiczeń. Trenerzy odpowiedzialni są za prowadzenie ćwiczeń zgodnie z zadeklarowanym opisem i zobowiązani są stawić się na wykupiony przez Ciebie trening. W przypadku nieobecności trenera, otrzymujesz zwrot kosztów treningu.0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ