O FITWITHME MAGAZINE


FitWithMe Magazine to darmowe, nowoczesne czasopismo skierowane do ludzi aktywnych i dbających o zdrowy styl życia. Magazyn budowany jest w oparciu o rzetelną wiedzę i doświadczenie trenerów oraz specjalistów zajmujących się od wielu lat sportem i żywieniem. W czasopiśmie zamieszczamy mnóstwo wskazówek i rozwiązań, dzięki którym sukces w postaci osiągnięcia wymarzonej sylwetki, znajduje się w zasięgu ręki każdego czytelnika. FitWithMe Magazine to zupełnie nowe i świeże spojrzenie na branżę związaną ze zdrowym stylem życia.

Jako, że najwyższą uwagę przywiązujemy do jakości, magazyn wydawany jest na światowym poziomie. Zarówno pod względem merytoryki, jak i strony edytorskiej, FitWithMe Magazine dotrzymuje kroku znanym komercyjnym czasopismom.

Niezwykłą zaletą i całkowitą nowością w podejściu wydawniczym jest fakt, że magazyn jest wspierany przez innowacyjną platformę FitWithMe.com, która powstała w celu promocji zdrowia wśród społeczeństwa. Istotą platformy jest wykonywanie ćwiczeń fizycznych przez internet pod okiem prawdziwego lub wirtualnego, profesjonalnego trenera. Użytkownicy, którzy ćwiczą w specjalnych wirtualnych salach, widzą siebie podczas treningów i m.in. dzięki temu budują wokół platformy aktywną społeczność.

Ideę FitWithMe wyraża hasło „The Perfect Body To Go!”, ponieważ wiemy, że sukces może osiągnąć każdy. Wystarczy tylko przestrzegać kilku zasad. Jakich? Tego właśnie można się dowiedzieć na łamach FitWithMe Magazine.

REDAKCJA


REDAKTOR NACZELNY:
Karol Da Costa
e-mail: karol@fitwithme.com

REDAKTORZY DZIAŁÓW:
Piotr Gankiewicz, Magda Pociecha, Tomek Pilarz, Łukasz Bardo

KOREKTA EDYTORSKA I STYLISTYCZNA:
Agata Skocz
e-mail: agata@fitwithme.com

REKLAMA:
Magdalena Babiarczyk
e-mail: magda@fitwithme.com
tel. +48 691 611 613

OFERTA REKLAMOWA

KONTAKT:
e-mail: magazine@fitwithme.com

WYDAWNICTWO:

ChiliMint
al. Słowackiego 15A/4
31-159 Kraków
tel. +48 12 397 49 14, 12 397 49 15
fax. +48 12 397 49 16
e-mail: biuro@chilimint.com

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Jeśli masz dużą wiedzę, chcesz się nią podzielić i tworzyć z nami FitWithMe Magazine - napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

KONTAKT/WSPÓŁPRACA
e-mail: magazine@fitwithme.com