Ambient Fit - wykorzystaj otoczenie

Ambient Fit - wykorzystaj otoczenie

Ambient Fit to system ćwiczeń, który wykorzystuje otoczenie, by wspomóc trening. Ćwicząc w domu możemy skorzystać z krzesła, a by obciążyć ręce użyjemy butelek wypełnionych wodą.

Dzięki temu treningi stają się ciekawsze i możemy ćwiczyć te partie mięśni, które są pomijane w innych systemach treningów. Ambient Fit łączy ćwiczenia rozciągające z treningiem aerobowym oraz siłowym. To, jak będzie wyglądał trening, zależy przede wszystkim od pomysłu instruktora. Jednak już samo wykorzystanie krzesła niesie ze sobą sporo korzyści: przede wszystkim ułatwia nam wykonywanie ćwiczeń modelujących sylwetkę, a przy tym nie obciąża kręgosłupa. Z kolei butelki z wodą mogą z powodzeniem zastąpić hantle, dzięki czemu wyszczuplimy i wzmocnimy ramiona bez konieczności wykonywania, np. pompek.

Ambient Fit jest propozycją dla każdego – bez względu na wiek, wagę czy sprawność fizyczną, ponieważ ćwiczenia różnią się intensywnością i trudnością wedle poziomów. Natomiast rozmaite formy ćwiczeń plasują go obok treningu ogólnorozwojowego i dlatego też z powodzeniem można polecić go osobom rozpoczynającym przygodę z fitnessem. Dzięki Ambient Fit zadbamy o siebie całościowo – wymodelujemy ciało, wzmocnimy oraz rozciągniemy mięśnie.

ĆWICZ ON-LINE AMBIENT FIT

Recommended articles0 comments
LOGIN TO COMMENT