Systemy ćwiczeń

Na platformie FitWithMe dostępnych jest sześć systemów ćwiczeń. Dwa omawiane systemy są propozycją autorską i zostały przygotowane specjalnie dla platformy FitWithMe.

Joga

Joga jako system ćwiczeń wywodzi się z tradycji starożytnych Indii. Pozycje jogi, czyli asany skupiają się nie tylko na ćwiczeniu ciała, ale także ducha, np. łagodzeniu stresu. Wbrew pozorom – joga to system ćwiczeń skierowany do każdego, w tym również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Pilates

Pilates to system ćwiczeń stworzony przez Josefa Pilatesa, na który składają się elementy jogi, baletu oraz treningu wzmacniającego mięśnie. Celem ćwiczeń Pilates jest wysmuklenie sylwetki, uelastycznienie i rozciągnięcie mięśni oraz poprawa postawy. Pilates uznawany jest za jeden z najbardziej bezpiecznych systemów ćwiczeń i dlatego może być wykonywany przez każdego. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Body Shape

Body Shape to system ćwiczeń, którego celem jest wymodelowanie sylwetki poprzez wzmocnienie mięśni oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Na Body Shape składają się ćwiczenia aerobowe, rozciągające oraz wzmacniające mięśnie. System ten polecany jest osobom będącym na każdym poziomie zaawansowania. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Cross Training

Cross Training to ogólnorozwojowy system treningowy, z którego szczególnie chętnie korzystają sportowcy. Ten system ćwiczeń podnosi ogólną kondycję, wytrzymałość oraz siłę osoby ćwiczącej. Cross Training może być świetnym wstępem do zbudowania kondycji przed bardziej specjalistycznymi treningami. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Stretch'n'Burn

Stretch'n'Burn to autorski system treningowy FitWithMe, który nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej oraz rozciąganie mięśni. Stretch'n'Burn jest systemem podobnym do Fat Burning, ale bardziej kompleksowym, ponieważ skupia się również na ćwiczeniach stretchingowych. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Ambient Fit

Ambient Fit to autorski system treningowy FitWithMe, który łączy ćwiczenia aerobowe z siłowymi i rozciągającymi. By urozmaicić ćwiczenia i oddziaływać na jak największą grupę mięśni, w trakcie treningu wykorzystywane są elementy otoczenia, takie jak butelki wypełnione wodą czy krzesło. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Polecane artykuły0 komentarzy
ZALOGUJ SIĘ ABY KOMENTOWAĆ